20 вересня. У рамках тижня фізкультури і спорту пройшло родинно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Участь взяло 5 команд з 1-2-х класів. Свято видалося досить насиченим, адже сім'ї змагалися як у спортивних естафетах так і творчо представляли свої команди. Перемогу здобула сім'я учня 2-Б класу Маягкова Богдана.
Вітаю переможців та бажаю переог учасникам.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.