19 вересня "Тиждень фізкультури і спорту" продовжується. Змагання з настільного тенісу. Бажаючих взяти участь у змаганнях на особисту першість з 5- 11 клас було більше 20 учнів, проте призові місця зайняли лише троє найкращих. ІІІ місце - Сиромля Дмитро, ІІ місце - Горобець Богдан та переможцем став Федько Владислав.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.