середа, 20 вересня 2017 р.

Юлія Ворожбит та Ярина Семенюта, представники дитячої дорадчої ради міста від школи, привітали ветеранів ІІ Світової віни та учасників АТО, які перебувають у лікарні з Днем міста.



Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.