Цього року президент нашої школи - Марюха Марія складає свої повноваження. Тому сьогодні пройшла зустріч президента школи з претиндентами на пост президента школи. На якій Марюха Марія звітувала про свої досягнення на посту голови шкільного самоврядування, а претинденти мали змогу коротко ознайомити присутніх з своєю біографією та передвиборчою кампанією. Цього року на пост президента школи балатуються: Лотошко Анна (8 клас), Бабич Антон (8 клас), Ревера Анастасія (9 клас), Шрамко Валентин (9 клас), та Ворожбит Юлія (10 клас). Бажаю їм успіху!
P.S. Чекаю результатів виборів!
Президент та претинденти на пост президента школи
Ворожбит Юлія
Шрамко Валентин
Ревера Анастасія
Лотошко Анна
Бабич Антон

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.