середа, 25 жовтня 2017 р.

Ось і настав найважливіший для шкільної держави день - День виборів президента учнівської демократичної республіки "СВІТ". Позаду залишилася передвиборча агітація. І ось, 25 жовтя, учнівський та педагогічний колективи готові до кроку назустріч новому - ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА. Протягом передвиборчої агітації було досить важко визначити фаворита, адже настрої та вподобання виборців змінювалися дуже часто. В день виборів три групи учнів, представників учнівського самоврядування, зі списками виборців, виборчими бюлетенями та скринькою для голосування вирушили по класах для проведення голосування. Цього року у виборах брали участь учні 2 - 11 класів та шкільний колектив. Члени шкільної виборчої комісії (ШВК), Марія Марюха , Стукало Анастасія та Олександр Гринь, оперативно підрахували голоси по завершенню голосування. В протоколі ШВК зазначено, що " Всього виборців - 327 чол. Проголосувало - 288 чол. Не з'явилися - 39 чол. Оскільки 94 % виборців з'явилися, то вибори вважати такими, що відбулися. Результати виборів: 1. Ворожбит Юлія - 68 голосів (24%) 2. Лотошко Анна - 15 голосів (5%) 3. Дорогокупля Олександр - 24 голоси (8%) 4. Ревера Анастасія - 120 голосів (42%) 5. Шрамко Валентин - 9 голосів (3%) 6. Бабич Антон - 47 голосів (17%). За результатами голосування президентом школи стала - Ревера Анастасія.". Результати виборів шкільний колектив дізнався на урочистій лінійці з нагоди інавгурації президента. На заході директор школи - Наталія Вікторівна Мороз привітала присутніх та кандидатів зі значимим днем для школи та оголосила результати виборів. Президент школи - Анастасія Ревера склала присягу перед учнівським та шкільним колективами, після чого колишній президент - Марія Марюха привітала новообраного президента. 
P.S. вітаю нового президента та його команду, і сподіваюсь на плідну співпрацю!





























Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.