пʼятниця, 16 лютого 2018 р.



Афганські гори, кров’ю, ви, омиті, 
тих юних тіл, що гинули в бою. 
І ви, пекельні, горем оповиті, 
а мертвим душам місце у раю. 
Ви відчували запах смерті в битві, 

і кожен спраглий подих до життя, 
жага і віра, сплетені в молитві, 
думки юнців, їх щире каяття...


15 лютого відзначають скорботний День пам'яті воїнів-афганців. 
Ми повинні пам'ятати тих, хто пережив цю війну, тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав. Чи є у війнах переможці ? Ні. У війнах не може бути переможців, бо всі в них переможені тим, що війна - це смерть, яка забирає найдорожче у людини - її життя; бо війна - це справжнє пекло. 
В Роменській школі №10 відбувся виховний захід для учнів старших класів під керівництвом учителя історії Володимира Тарана. Учні підготували розповіді про героїв-афганців - випускників нашої школи.

Як довго ця війна тривала!
Ні, не забути нам її.
І постріл в спину задувала,
І в горах спекотних боїв.
На сірому граніті дати,
Над трунами слова промов...
Ми довго будемо пам'ятати
І вам забути не дамо.



Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.