Минають роки за роками
Щасливі радісні, сумні,
Та рідна школа завжди з вами
Вона у кожного в душі.
2 лютого наша школа радісно відчинила двері для випускників минулих років. Колишні учні нашої школи недивлячись на незгоду завітали на зустріч з дитинством. Для гостей учні підготували невелику концертну програму з сучсними хореографічними постановками, веселими КВК сценками та піснями. Наприкінці вечора випускники ювілейних років підписали фотографії та залишили на них побажання. Після урочистої частини свята присутні розійшлись по колишніх класних кімнатах разом з керівниками, де згадували свої шкільні роки.

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.