понеділок, 12 лютого 2018 р.


Напередодні найромантичнішого свята - Дня Святого Валентина учні нашої школи з радістю долучились до благодійної акції "Нашим захисникам з любов'ю", яка проходить з ініціативи  ГО "Українська громадська рада".  Метою акції є виготовлення символів Дня закоханих - ВАЛЕНТИНОК, які будуть передані на  воїнам - захисникам, що зараз перебувають на Сході країни. Діти різного віку своїми рукаим виготовляли валентинки в яких бажали кохання та миру. 





Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.