Напередодні найромантичнішого свята - Дня Святого Валентина учні нашої школи з радістю долучились до благодійної акції "Нашим захисникам з любов'ю", яка проходить з ініціативи ГО "Українська громадська рада". Метою акції є виготовлення символів Дня закоханих - ВАЛЕНТИНОК, які будуть передані на воїнам - захисникам, що зараз перебувають на Сході країни. Діти різного віку своїми рукаим виготовляли валентинки в яких бажали кохання та миру.


Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.