четвер, 18 січня 2018 р.

Нарешті зимааа!
   Сьогодні, природа приємно порадувала дітей та дорослих, нарешті - СНІГ! На кожній перерві учні радісно вибігали на подвр'я на бавились в снігу.



Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.