четвер, 18 січня 2018 р.

Сьогодні учнівською радою привітали найактивніших учасників "Всесвітнього дня гідності та свободи 2017" - Юлю Ворожбит, Сашу Дорогокуплю та Ярину Семенюту, вручивши їм сертифікати участі. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.