Ось найменші всі зібрались,
Так гарно всі приготувались.
І гості всі, напевно, ждуть,
Коли ж, нарешті, вже почнуть?
Саме такими словами починалося святкове перетворення шестирічок у ПЕРШОКЛАСНИКІВ Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10. На заході на учнів чекали ігри з казковими героями, шестирічки пройшли ритуал помазання крейдою та дали клатву першокласника. Новобранців привітала директор школи Наталія Вікторівна Мороз та разом з заступником з виховної роботи Ганною Олександрівною Жилою вручили учням їх перший шкільний документ - "Свідоцтво ПЕРШОКЛАСНИКА". Бажємю нашим учням-першокласникам: здоров'я, прагнення до знань, допитливості, витримки та завжди гарного настрою!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.