четвер, 30 листопада 2017 р.

Ось найменші всі зібрались,
Так гарно всі приготувались.
І гості всі, напевно, ждуть,

Коли ж, нарешті, вже почнуть?

 Саме такими словами починалося святкове перетворення шестирічок у ПЕРШОКЛАСНИКІВ Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10. На заході  на учнів чекали ігри з казковими героями, шестирічки пройшли ритуал помазання крейдою та дали клатву першокласника. Новобранців привітала директор школи Наталія Вікторівна Мороз та разом з заступником з виховної роботи Ганною Олександрівною Жилою вручили учням їх перший шкільний документ - "Свідоцтво ПЕРШОКЛАСНИКА". Бажємю нашим учням-першокласникам: здоров'я,  прагнення до знань, допитливості, витримки та завжди гарного настрою!





Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.