28 листопада на загальношкільній лінійці підводили підсумки роботи за листопад. Місяць виявився дость багатим на нагороди, адже учні займали призові місця в олімпіадах, конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. Всі призери та переможці отримали солодкі призи. Також підвили підсумки благодійних акцій "Макулатурний десант" та "Колючий друг каштан" в яких визначили класи та учні, які взяли активну участь у проведенні цих акцій. Заступник директора з виховної роботи Ганна Олександрівна Жила підвила підсумки перевірки чергування по класах. Практичний психолог Раїса Григорівна Рак розповіла про підсумки проведення "Тижня толерантості", який проводила спільно з одинадцятикласниками. Сподіваюсь грудень буде не менш насиченим та продуктивним.

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.