Голодомор...Геноцид -які страшні та болючі слова для українського народу! 85 років тому відбулася ця трагедія. "85 років тому..." наче це було так давно, та ми пам'ятаємо та маємо розповідати про це нашим дітям, адже таке не забувають і не пробачають! 24 листопада учні нашої школи на загальношкільній лінійці згадали та вшанували хвилиною мовчання жертв голодомору. Протягом дня учні могли ознайомитися з передумовами, розвитком подій, наслідками та видатними особистостями, які пережили годомор, за допомогою виставки.
Не забувай, як знищували твій народ...

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.