Пізнали магію циркового мистецтва...
20 квітня учні разом з вчителями школи відвідали захоплююче циркове шоу цирку Кобзов "Ангели цирку" в м. Конотоп. Також ми отримали змогу побувати на 3-х виставках. Позитивних вражень дуже багато. Шоу неперевершене, особливо сподобалось різноманіття тварин, акробатичні номери та звісно ж клоуни. Вдячні акторам за незабутні враження.

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.