неділя, 9 квітня 2017 р.

Нещодавно відбувся регіональний етап спортивно-масового свята "Олімпійське лелеченя". Команда нашої школи змагалась ще з 2 ма командами та виборола І місце. Вітаю наших лелеченят та бажаю їм подальших успіхів у спорті. 







Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.