пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

12 квітня наша школа долучилась до міської Великодньої акції "Писанкове дерево". Учні нашої школи виготовляли писанки для оздоблення шкільного Писанкового дерева. Предсавники учнівського самоврядування прикласили дерево на території шкільного подвір'я та у школі. Учні та працівники школи з радість розглядають крашанки. що прикрашають дерево. Сподіваюсь, що кожен, хто дивиться на виставку з радість згадує світле свято - Пасху! 



Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.