12 квітня наша школа долучилась до міської Великодньої акції "Писанкове дерево". Учні нашої школи виготовляли писанки для оздоблення шкільного Писанкового дерева. Предсавники учнівського самоврядування прикласили дерево на території шкільного подвір'я та у школі. Учні та працівники школи з радість розглядають крашанки. що прикрашають дерево. Сподіваюсь, що кожен, хто дивиться на виставку з радість згадує світле свято - Пасху!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.