З ініціативи комісії "Здоров'я і спорт" у нашій школі відновилася акція по збору використаних елементів живлення (батарейок) "Здай батарейку-збережи природу". На першому поверсі шкільного фоє розміщений інформаційний стенд та скринька для збору використаних батарейок. Сподіваємося на співпрацю!

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.