Шкільна їдальня... Одне з найважливіших місць у школі:) А дізнатися що ж сьогодні є попїсти відвідувачі можуть з МЕНЮ. Представники учнівської ради "СВІТ" вирішили дещо оновити стенд шкільного "МЕНЮ" та додати деяку важливу інформацію. Пропрацювавши тждень над оновленням стенду 7 грудня представники комісії "Дзвілля" презентували оновлений стенд "МЕНЮ" працівникам шкільної їдальні- Свериденко Л. С. та Терещенко Н. Б..

Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.