Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Традиційно на початку нового навчального року в нашій школі #romnyschool10 проходе тиждень безпеки життєдіяльності. З 3.09 по 07.09 учнівський та педагогічний колектив брали активну участь у проведенні заходів в рамках тижня БЖД. Учні 1- 5 класів демонстрували знання правил дорожнього руху виставкою малюнків "Твій друг - безпечний рух". Класні керівники 1- 11 класів провели класні години за тематикою тижня. В п'ятницю, 07.09, о 11.00 відбулась тренувальна евакуація учнів та вчителів зі школи. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.


Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.