неділя, 13 травня 2018 р.

13 квітня 2018 року в Роменській ЗОШ №10 відбулась лінійка, де було нагороджено учнів школи грамотами, подяками, сертифікатами конкурсу «Кенгуру», солодощами. Високі досягнення у спорті показали дівчата школи (Анна Андрущенко, Анастасія Федько, Катерина Джур, Анна Лотошко ) у складі збірної міста на обласних змаганнях з баскетболу, вибороли ІІІ місце. Команду підготували Олександра Карпенко, Віктор Дашко. Бажаємо подальших перемог!








Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.