72 - річниця Дня перемоги над нацизмом.
Мітинг та урочисте покладання квітів учнів Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 до пам’ятника загиблих воїнів у роки Другої світової війни.
У тиші урочистій до Пам’яті йдем,
Що в серці відлунює грізно.
У святому мовчанні над вічним вогнем
Схиляється наша Вітчизна.
Уклонимось тим, хто поліг у бою,
Хто покрив землю рідну собою.
Усім поіменно, хто впав у бою,
Хто відстояв нашу свободу.
Згадаємо всіх поіменно,
Серцем згадаємо своїм.
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим.
Сценарій мітингу ТУТ...
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.