середа, 3 травня 2017 р.


Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")


28 травня на базі приміського табору "Вогник" відбувся міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У змаганні приймали участь команди п'яти роїв, серед яких рій і від нашої школи - "СОКОЛИ". На учасників чекали такі випробування: конкурс "Ватра" (мистецьке представлення рою), стрільба з пневматичної гвинтівки,  "Впоряд" (стройова підготовка), медична підготовка, "Відун" (історія козацтва, збройних сил України), перетягування канату та туристська смуга перешкод. Нашою ройовою була учениця 10 класу Марюха Марія. На урочистому відкритті біля центральної сцени міста після концертної програми рої мали змогу позмагатися в умінні на час одягати пожежу форму (ІІ місце посів представник нашого рою Олександр Гринь), побачити показовий виступ кінологічного підрозділу Роменського ДСНС та спробували себе у ролі пожежника збиваючи з брансбойту м'ячик. На самих змаганнях Анастасія Стукало посіла ІІІ міце у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Протягом конкурсної програми рій "СОКОЛИ" показав себе як згуртований, ціленалаштований, ерудований та веселий .  Саме це і допомогло здобути перемогу в міському етапі. Висловлюю подяку Вадиму Володимировичу Поліщуку за гарну підготовку, допомогу та співпрацю, сподіваюсь, що подальша спільна робота буде не менш результативною. Надіюся на обласних змаганнях, що відбудуться у червні наш рій також займе призове місце. Бажаю їм удачі!



















Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.