понеділок, 13 березня 2017 р.

Весело провели зиму... Проводи зими та зустріч весни у нашій школі пройшли весело під гаслом "Зимонько, прощавай!". Під час дійста учні разом з вчителями та батьками були свідками театралізованого дійства, водили хороводи з закликами весни а потім весесло смакували найдки на шкільній ярарці. Цікаво? 
Сценарій тут...
Фото можна переглянути тут...

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.